Kliendikogemus

Klientide tagasiside annab sihid professionaalsele arengule ning aitab püsida õigel kursil. Tagasiside kaudu saan teadlikumaks sellest, millised minu tööriistakohvris olevad töövahendid on väärt hoidmist ja kasutamist ning millised on veel puudu. Seepärast pean kliente oma olulisteks õpetajateks ja mulle meeldib õppida parimatelt.

Jan Henrik Pärnik ettevõtja ja videograaf Jopp Creative OÜ
Personaalne ja karjääricoaching

Aastaid väikeettevõtjana tegutsedes oli mul ajaga kuklasse kuhjunud palju küsimusi ja kõhklusi. Kuhu, miks ja kuidas peaks arenema oma ettevõttega, meeskonnaga, isiksusena.

Arutelude ja praktiliste ülesannete kaudu leidsin oma küsimustele vastused. Minu enda vastused. Mis tähtsaim, neid vastuseid analüüsides sain oma suuna palju selgemaks. Nüüd mul on rohkem julgust öelda “ei” asjadele, mis mind ei kõneta ning liigun julgemalt nende asjade suunas, mida tegelikult teha tahan. 

Mari Prok
Junior projektijuht MediaBroker
Karjääricoaching

Karjääricoachingule minek ei pea ilmtingimata tähendama, et oled omadega täiesti ummikusse jooksnud ja ei tea, mida eluga edasi teha. See on abiks ka juhtudel, kui on vaja oma enda mõtted paremini lahti harutada ja konkreetne siht ette seada, et veelgi selgemalt ja enesekindlamalt tuleviku poole sammuda.

Meritiga asjade läbi arutamine ühe mõnusa hommikukohvi kõrvale mõjus positiivse energia laenguna. Ta aitab avada mõttelõngu, mille peale ise ei pruugi tulla ning paneb imestama, kui lihtsate võtetega tegelikult lahendusteni jõuab. Merit teeb kogu vestluse mugavaks ja nauditavaks. Lisaks annab ta kaasa väärtuslikke praktilisi nippe ja aitab igasugused “pusad” lahti harutada. Ja ei saa mainimata jätta, et ta kiirgab nii palju positiivsust, et nakatab sellega pikaks ajaks. Igal juhul soovitan!

Kohtumiste järel endasse süüvides tulevad sageli ilmsiks suuremad või väiksemad “ahhaa-momendid”, mis aitavad ennast ja oma olukordi vaadata uue nurga alt ja leida sihte edasi liikumiseks. Ja need momendid on võimsad nii inimesele endale, kui ka mulle coachina. See on see, miks ma seda tööd armastan!

Mind aitas väga see, et märksõnad olid mul silma ees – aitas näha tervikut. Sain aru, et liiga sageli panen oma vajadused tahaplaanile ja mul on raske märgata oma õnnestumisi. Peale kohtumist oli kerge ja mõnus! Sain uut indu!

Ma sain aru, et ma võiksin end suhetes enam väärtustada ja mitte nii palju kahelda. Astun liiga tihti sammu tagasi ja loobun suhtlemast.

Mul on nii palju tugevusi ja häid külgi ja ma lasen oma mõnel puudusel end tagasi hoida… See ei peaks nii olema. Mul on tegelikult kõik hästi, ma lihtsalt ei märka seda!

Kõige enam aitas see, et pidin sõnastama, mis on minu “Miks?”. See aitab mul nüüd alternatiive kaaluda ja nii mõnegi asja sain kõrvale panna.

Vestlusest sain kinnitust, et nendele küsimustele tuleb ikkagi vastused leida ja tundub, et Sinuga ühenduse võtmine oli kui Jackpot. Esimesel korral tekkis juba palju uusi mõtteid ja juba ootan järgmist korda, et teemaga edasi tegeleda.